Pazar, Eylül 22, 2019
Home > Tanıtım Bölümü > Telefon Dinlememe Nasıl Yapılır?

Telefon Dinlememe Nasıl Yapılır?

Telefon dinleme özelliği cep telefonlarına yüklenen bir casus program ile oluşturulmaktadır. Telefon dinleme casus programı yüklü olan telefonunuz casus telefon olur. Belirlediğiniz bir numaranın tüm konuşmalarını, mesajlaşmalarını, internet hareketlerini takip edebilirsiniz. Telefon Takip etmek istediğiniz telefon arama ya da mesajlaşma yaptığında anında size sms olarak bildirilir.

Birinin telefonunu Nasıl Dinlerim?

Casus telefon programı ile belirlediğiniz numaranın konuşmalarını dinleyebilirsiniz. Hedef telefon numarası bir konuşma yaptığında size sms olarak bilgi gelir. Hedef telefonu arayarak gizlice dinleyebilirsiniz. Hedef telefonun bu durumdan haberi olmaz. Her hangi bir ileti almaz. Arama yaptığınızda karşıdaki kişide sizin aramanız görünmez. Telefon kayıtlarında da çıkmaz.

Casus Telefon Ne İçin Kullanılır?

Casus telefon farklı amaçlar için kullanılabilmektedir. Bebek bakıcılarının davranışlarını öğrenmek, eşlerinizin ne yaptığını öğrenmek, iş yerinde neler olduğunu öğrenmek için telefon dinleme özelliğinden yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte casus telefon kullanımı telefonunuz çalındığında da size yardımcı olur. Telefonunuzla konuşma yapıldığı anda takılan sim kart numarası size gönderilir.

Casus Telefonu Normal Telefon Gibi Kullanabilir Miyim?

Casus telefonu aldığınızda normal telefon özelliklerinin hepsini kullanabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz bir numaradan takip yapabilirsiniz. Telefonu uzaktan yönetebilirsiniz. Telefonda yüklü casus yazılım sınırlı değildir. Telefonun kullanımı oldukça basittir. Casus program yazılımı ile istediğiniz zaman dinleme yapabilirsiniz.

Casus Telefon Yazılımının Özellikleri

  • Casus telefon yazılımı;
  • %100 ortam dinleme ,
  • Hedef kişinin mesajlarını kaydetme,
  • Bulunduğu yeri tespit etme
  • Konuşmaları kaydetme
  • Uzaktan telefonu kontrol etme

Casus telefon programı telefon ayarlarında hiçbir değişiklik yapmaz. Telefonda yavaşlama ya da donma gibi olumsuzluklar yaşanmaz. Farklı telefon modelleri için farklı yazılım programları vardır. Belirlenen hedef telefona kurulan casus yazılım ile hedef telefondaki tüm hareketler anlık olarak takip edilebilir.

Hedef Telefon Değişirse Ne Olur?

Hedef telefona yüklenilen casus program yeni telefona yükleyebilirsiniz. Yazılımı yeni cihaza kurabilirsiniz. Yazılımı bir defa aldığınızda istediğiniz cihaz için kullanabilirsiniz. Gelen-giden tüm mesajları, mailleri, telefon konuşmalarını takip edebilir kaydedebilirsiniz. Hedef telefonda hat değişikliği olsa da yazılım aynen devam eder.

Bir önceki yazımız olan Simultane Tercüme Ofisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir