Pazar, Eylül 22, 2019
Home > Teknoloji > Panda Güncellemesi – 22 Ocak 2013’te Resmi Google Panda Güncellemesi gerçekleşti

Panda Güncellemesi – 22 Ocak 2013’te Resmi Google Panda Güncellemesi gerçekleşti

Merhaba Web yöneticileri,

Fırtına belirtileri gösterdikten sonra Google sonunda 22 Ocak 2013’te Resmi Google Panda Güncellemesini duyurdu. Bu güncellemenin İngilizce Arama Sorgularının 1,2′sini etkilemesi bekleniyor. Küçük çaplı bir Güncelleme olarak düşünülebilirdi. Ancak bunun, tüm verileri yenileyen, arama sorgularını tanıtan ve İngilizce Arama Sorgularının %1,2’sini etkileyen Büyük Çaplı bir Google Algoritması olduğu görüldü.

Google güncelleme yapılacağını inkar etse de 17 Ocak 2013′te de Google Algoritma güncellemesi ( Muhtemelen Google Algoritma Güncellemesi ) ibarelerine şahit olmuştuk. Ama nihayetinde Google Resmi olarak Google Panda Algoritmasının 22 Ocak 2013’te güncelleneceğini duyurdu. Bu 2013 yılının ilk Google Algoritma güncellemesidir.

Artık Google düzenli algoritma güncellemeleri yapmaya başladı ve bu durum nedeniyle web yöneticilerinin elinde ne yapacaklarına veya web sitelerini ve bloglarını tanıtmak için hangi SEO tekniğini kullanacaklarına dair hiçbir ipucu yok.Web sitesi sıralamanız veya trafiğinizde yükseliş veya düşüş yaşadıysanız görüşlerinizi ve dönütlerinizi bekliyoruz.

 

Not : Bu yazıyı geç yazmamın nedeni , sizlere olumlu ve ya olumsuz değişimlerden emin olmak ve bu değişimleri daha sonra paylaşmaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Seo Çalışmasının Püf Noktaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir