Pazar, Eylül 22, 2019
Home > Teknoloji > Neden Bir Dizüstü Bilgisayar With Your Masaüstü PC Değişmelidir!

Neden Bir Dizüstü Bilgisayar With Your Masaüstü PC Değişmelidir!

Neden bir dizüstü bilgisayar ile masaüstü yerini alacak ve en iyi masaüstü yerine dizüstü bilgisayarlar nelerdir, sorabilir miyim? Her şeyden önce, nedenlerini ele alalım:

Taşınabilirlik

Yeni başlayanlar için, daha fazla insan taşınabilirlik tercih bir dizüstü sağlar. Kolayca en iyi masaüstü değiştirmeleri gerçekten dizüstü taşınabilirlik konuda yüzden etrafında bir masaüstü taşıyamaz.

Güç Tasarrufu

Bir masaüstü bilgisayarın güç kaynağı kadar emmek Aylık elektrik faturası biraz şişirmek yapabilirsiniz güç 1000W. Eğer orada en iyi masaüstü değiştirmeleri bir tane, bir dizüstü bilgisayar almak varken neden bu güç guzzlers gitmek? Bir dizüstü şarj değilken, onun pille hemen hemen sadece çalışabilir, böylece pil ile çalıştırabilirsiniz.

yeni sürümleri, tek bir şarjla 12 saate kadar sürebilir yeni pil teknolojileriyle birlikte gelir . Bu güç tasarrufu ve aylık fatura azalan geldiğinde Dizüstü gerçekten iyi masaüstü değiştirme vardır.

Uzay Gereksinimleri

işgal boşluk sonra ana endişe, iyi ise masaüstü yerine nedeniyle kısıtlı alan gereksinimlerine gerçekten bir dizüstü bilgisayar olduğunu. Bir masaüstü ile tüm çevre birimleri, monitör ve bilgisayar kasasının düşünüyor, bütün bir masa işgal alabilirsiniz. Bütün mekanizma ilave surround ses sistemi ve zaten pazara birçok USB gadgetlar daha büyük alabilirsiniz Ayrıca, birçok kullanıcı multimedya ıvır zıvır. Bu sizin ihtiyaçlarınıza uygun olursa neden basit tutmak ve bir dizüstü bilgisayar ile işgal büyük bir boşluk yerine değil, dizüstü bilgisayarınız için küçük bir fare olsun. Yani hemen hemen ihtiyacınız ve bu süreçte çok yer üzerinde tasarruf olsun hepsi bu.

Internet Bağlantısı

Kablolu veya kablosuz internet erişimi? Masaüstü PC için bir yedek göz önüne alındığında o soru. Kablolu internet erişimi ile, sadece bir kablolu (fiber, kablo, vb) bağlantısı kullanarak internete masaüstü bağlayabilir ve sizinle her yere alamaz. Masaüstü yerine dizüstü bilgisayar, size taşınabilirlik sorunu hemen hemen tüm mevcut zamanlarda biryere kablosuz internet erişimi mevcut erişim sağlamasını birlikte çözülmüştür var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir